Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme

Hicret AVM’den bir hizmet daha hicretavm.com sitemizden kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde kredi kartı bilgileriniz tarafımızca saklanmamaktadır.
Kredi Krtlarına +9 Aya varan taksitler sizleri bekliyor…

Nakit Ödeme ile Alışveriş

Nakit alışverişlerinizde mağazamızdaki ürün çeşitlerimize ve hicretavm.com’a gözatabilir ve size özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Havale / EFT ile Ödeme

Ödemeleriniz mağazamıza gelmeden, kredi kartı kullanmadan da yapabilirsiniz. Siparişlerinizi aşağıdaki banka hesap numaralarımıza göndererek sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonla Ödeme

Dilerseniz ister ürün alımlarınızda veya ödemelerinizde mağazamızı arayarak muhasebe departmanımız aracılığı ile
telefonla kredi kartınızdan ödeme yapabilirsiniz.

Ön Ödemeli Senetli Satış

Aldığınız ürünün bir kısım ücretini ödeyerek kalan tutarıda maksimum 9 ayı aşmamak üzere teslime kadar periyodik taksitlerle kefilsiz ve sadece senetle hesabınızı kapatarak bu ödeme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ürünler taksitlerin tamamı ödendiği takdirde teslim edilir. Sizin için ödemesini yaptığınız ürünleri 9 ay’a kadar depomuzda bekletebiliriz.

Esnek Ödeme

Ödemelerinizde sadece bir kredi kartının limitine sıkışmadan bütçenize göre birden fazla kredi kartı, havale veya nakit ödeme seçenekleri oluşturabilirsiniz. Ödemelerinizi ister mağazalarımızdan, ister güvenli ödeme aracından ya da banka havalesi ile ödeyebilirsiniz. Lütfen ödemenizi satış temsilcinize bildiriniz.